Skip links

Kurumsal

MARAY MAKİNA MÜHENDİSLİK

Güvenilir, Kapsamlı ve Yenilikçi Bakım Çözümleri

Türkiye’de Kestirimci bakım servis hizmeti

Ana faaliyet alanımız kısaca “Kestirimci Bakım Sistemleri” olarak tanımlanabilir. Bu alanda endüstriyel tesislere, büyük-küçük ölçekli her türlü işletmelere ölçüm, danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermek amacıyla, şirket Genel Müdürümüz İbrahim Tütünoğlu’nun girişim ve önderliğinde 2010 yılında kurulmuş bir mühendislik şirketiyiz.

Eğitimler ve Danışmanlık Hizmetleri

Maray Makine Mühendislik bünyesinde yer alan makina mühendislerinden, makina ve elektrik teknisyenlerinden oluşan ve 20 yıllık tecrübeye sahip, işinde uzman bir ekibe sahiptir. İdeal ve hassas bir yaklaşımla, takım ruhu anlayışıyla mevcut konumumuza baktığımızda Türkiye’nin en büyük kestirimci bakım servis hizmetleri veren firması durumundayız. Ülkemizin her köşesinde ulusal veya uluslararası marka olmuş çok değerli onlarca hizmet verdiğimiz tesisler bulunmaktadır.

Endüstriyel Test Hizmetleri

Maray Makine Mühendislik TS EN ISO 9001 standartları doğrultusunda kalite yönetim sistemine dâhil olup kurumsallaştırdığı yapısı içinde, doğru tespitleriyle, hizmet verdiği muhataplarının en güvenilir partneri olmaktadır

Modern ve Kaliteli Teknolojiler

Türk sanayisinin Kestirimci Bakım alanındaki geçişinde, Emerson firması ile işbirliği yaparak, sanayimize modern ve kaliteli teknolojilerin uygulanmasını sağlıyoruz. Bu kapsamda, Online Kestirimci Makina Sağlığı İzleme Sistemleri ve Endüstri 4.0 çözümlerinin Türkiye'deki yetkili partneriyiz.

Eğitimler Hizmetleri

Learn more

Endüstriyel Test Hizmetleri

Learn more

Kestirimci Bakım Hizmetleri

Learn more

İnşaat ve Montaj

Learn more

Ekibimiz

İbrahim TÜTÜNOĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı

Servet ŞAVRAN

Başkan Yardımcısı

Mustafa DEMİR

Yönetim Kurulu Üyesi

Yücel SAYAN

Yönetim Kurulu Üyesi
Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır.